7.7
Toplamda 113 oy verildi.

X-Men Dark Phoenix 2019 Full HD Film izle

-

X-Men: Dark Phoenix

X-Men Dark Phoenix 2019 Full HD Film izle
İsim: X-Men: Koyu Anka kuşu (X-Men: Koyu Anka kuşu)
Yıl: 2019
Tür: Yabancı Filmler , Aksiyon , Macera , Bilimkurgu , Yeni
Ülke: ABD
Yönetmen: Simon Kinberg
Oyuncular: Sophie Turner , Evan Peters , Jennifer Lawrence , Jessica Chastain , James McAvoy , Michael Fassbender , Ty Sheridan , Nicholas Holt , Cody Smith-McPhee , Alexandra Shipp
Dünya Prömiyeri: 5 Haziran 2019
Dil: Türkçe DUblaj Full HD Kalite izle
Video Kalitesi: HDRip
Tercüme: Profesyonel (Dublajlı)
Yaş: Tanımsız
Bir zamanlar, Gina Gray en sıradan kızdı. "X-Men: Dark Phoenix" filmindeki hayatı huzurlu ve sakince akıyordu. Fakat Gina, kendisinde bazı değişiklikler olduğunu fark etmeye başladı, tuhaftı, sınırsız bir güç dalgalanmasıyla birlikte. Kız değişiminin nedenini bulmaya çalışıyor, yardım için Dr. Xavier'e döndü.

Kıza, doğaüstü yeteneklerin doğasını açıklayarak, onlara alışmaya yardımcı olduğunu ve X-Men’ü takıma kabul ettiğini söyler. Gri, iyi ve ışık için savaşçılardan biri haline gelmiştir, bu dünyadaki adaleti yeniden sağlamaya yardımcı olur. Ama kısa bir süre sonra kız parlak bir kahramandan karanlık bir karaktere dönüşerek onu emen kendi gücünün rehin hale gelir. Ruhu karanlık tarafından yutulur. Koyu grinin gücü sınırsızdır, çünkü gezegeni yalnızca düşünce gücüyle kontrol edebilir, insan zihnini manipüle eder ve küllerinden yeniden doğar. Başlıca muhalifleri yakın zamana kadar arkadaş olanlar - bunlar X-Men. Yeni ve koyu Gina Gray ve eski gibi düşünen insanlar karşı taraftalar. Eski kız arkadaşlarını ne pahasına olursa olsun durdurabilecekler mi, yoksa onu ışığa geri getirmeye mi çalışacaklar?
 •  Süre: 95dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 4.960
 • BEĞEN: 36
 • BEĞENME: 15
 • 720P
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    yavuz 19 Aralık 2019 22:02:02

  hakkını vermişler filmin.izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum

 2. avatar
    Bülent 23 Mart 2020 04:01:35

  Harika ötesi bir film

 3. avatar
    Deniz 24 Mart 2020 08:51:02

  X men serisinin en kötü filmi