8.5
Toplamda 20 oy verildi.

Tetikci 2 film izle full hd

-

Crank: High Voltage

Tetikci 2 film izle full hd
Tüm tahminlerin aksine, Chev Chelios hayatta kalmayı başardı ve şimdi sadece doktorların sanatı ve yeni bir kalp sayesinde yaşıyor. Ama şimdi yeni bir problemi var, sürekli bir ücrete ihtiyacı var, yoksa kapanacak. Ancak bütün düşmanlarından intikam alma şansı var.
Filmin ilk bölümünün çarpıcı başarısının fonunda, yaratıcıları devam etmesini üç yıl sonra 16 Nisan 2009'da kaldırdılar. Aynı yönetmenler ve senaryo yazarları aynı Mark Neveldine ve Brian Taylor'dı ve başrolde Jason Stateem'in rol aldığı ilk bölümü davet ettiler. Daha fazla gerçekçilik için, yarı-profesyonel kameralarda filmi tamamen çekmeye karar verildi, bu da daha fazla canlılık ve parlaklık kazandı. Filmin, Belarus'un sinema salonlarında standart dışı sahnelerin çoğunda gösterilmesi yasaklandı ve “fuck” kelimesi filmde 164 kez telaffuz edildi. Jason Statham filmlerinin en iyilerinden biridiri.
Ve şimdi seçiminizi yaptınız, şimdi de ücretsiz ve çok yorucu ve uzun bir kayıt olmadan, en sevdiğiniz film portalında yüksek HD kalitesinde "tetikci 2 yüksek gerilim" filmini çevrimiçi olarak izlemenizi öneriyoruz.

Başlık: Adrenalin: Yüksek Gerilim
Orijinal başlık: Krank: yüksek gerilim
yıl: 2009
ülke: Amerika Birleşik Devletleri
sloganı: "Kalbini geri kazanmakla suçlanıyor ..."
Yönetmen: Mark Neveldine , Brian Taylor
Tür: Aksiyon , Drama , Komedi , Suç
süresi: 01:36:28
döngüsü: Katiller hakkında filmler , İntikam hakkında filmler
dublaj Dublaj Dil: Türkçe  full hd izle tetikci 2 filmi izle
Oyuncular: Jason Statham , Amy Smart , Dwight Joacham , Efren Ramirez , Julanne Chidi Tepesi , Jose Pablo Cantillo , Renault Wilson , Kion Genç , Sanat Hsu , Joseph Julian Soria
  •  Süre: 96dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.712
  • BEĞEN: 14
  • BEĞENME: 5
  • 720P
Yorum Alanı