7.0
Toplamda 30 oy verildi.

Seksi Robot (Hot Bot) Türkçe dublaj 1080p Full HD

-

Hot Bot

Seksi Robot (Hot Bot) Türkçe dublaj 1080p Full HD
derecelendirme: IMDb: 3.3 (2.963)Film Arama : 4.04 (301)
Çıkış tarihi: 1 Mart 2016
ülke: Amerika Birleşik Devletleri
yönetmen:
Michael Polish
tarz: Bilim Kurgu , Komedi , Yabancı
Olarak: 720p
Çeviri: iki-dublaj
zaman: 86 dakika
Seriden: baştan çıkarma konusunda Filmler , ajanlar ya da polis hakkında film , arkadaşlıkla ilgili filmler , kukla hakkında film , seks hakkında filmler
Oyuncular:Zach Perlman , Doug Haley , Cynthia Kirchner , David Shackelford , Anthony Anderson , Donald Faison , Danny Masterson , Larry Miller , Angela Kinsey , Kirby Bliss Blanton ve diğerleri
"Hot Bot" filmi hakkında:
Seks robotlarının üretiminde uzmanlaşmış Alman Hot Bot şirketi, çok arzu edilen Amerikan pazarına girmeyi denemekten vazgeçmiyor. Ve şu anda yaratıcılar, Amerikalı yatırımcıları, vücudun durumunu okuyarak sensörlerinin ustalarının heyecan derecesini bağımsız olarak belirleyebilecekleri yeni, süper gerçekçi bir modelle şaşırtmak istiyor. Alınan verilere dayanarak, robot programda önceden belirlenen, bu an için uygun eylemler algoritmasını otomatik olarak uygulamaya başlar.
Bir noktada, Amerikan televizyonu için Hot Bot fabrikasında TV ekranlarına çıkmadan önce yayınlanan bir rapor, seçilen model için ödeme yaparak benzersiz bir seks oyuncağına sahip olan ilk Amerikalı olmaya karar veren zengin bir politikacının eline geçiyor. Busty sarışın yarım milyon dolar. Ancak planlandığı gibi her şey ters gitti ve teslimat sırasında en katı güvenle gerçekleştirildi, robot kaçmayı başardı.
Bu sırada, sınıf arkadaşlarının genel gülme stoğu olan ve kızlar arasında kesinlikle popüler olmayan iki yerel genç kaybeden Limus ve Leonard, yerel sefil bir yemekhanedeki bir vardiyadan sonra eve geri dönen, yanlışlıkla çıplak bir kızı vurup, sonra da fakir olanı eve götürmeye karar vermişlerdir. O sırada iki abluka, benzersiz bir prototipin mutlu sahipleri olduklarını hiç bilmiyorlardı. Bu sadece pahalı bir oyuncağın ortadan kalkmasıyla uzlaşamayan öfkeli bir senatör, en iyi insanlarını aramaya gönderir.
 •  Süre: 86dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 2.572
 • BEĞEN: 12
 • BEĞENME: 2
 • 720P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    koraysurucuoglu221 17 Eylül 2019 11:26:56

  Dul

blank
blank