5.5
Toplamda 12 oy verildi.

Sabotaj – Sabotage film izle

-

Sabotage

Sabotaj – Sabotage film izle
Gerilim filmi "Sabotaj" Amerikan film yönetmeni David Ayer tarafından çekildi. Filmdeki ana rollerden biri, eşsiz ve yenilmez Arnold Schwarzenegger tarafından oynandı.
Filmin konusu, ilaçlarla mücadelede uzmanlaşmış, Punch olarak adlandırılan deneyimli John Wharton komutasındaki DEA adlı seçkin bir kadroya odaklanıyor. Dekolmanı mükemmel bir üne sahiptir ve bu şaşırtıcı değildir, çünkü var olduğu yıllar boyunca başarılı bir operasyondan uzaklaştı. Bunun yanı sıra, ortak çalışma sırasında, üyeleri çok yürüdü ve zor bir durumda birbirlerini korumaya hazırlar.
Bir zamanlar, ilaç kartelini ortadan kaldırmak için yapılan düzenli bir operasyonda, DEA üyeleri büyük bir ilaç sevkiyatı ve 10 milyon dolar buldu. Ancak bundan kısa bir süre sonra büyük sorunlar başlıyor: sadece Worthon ve meslektaşları bu kadar para çalmakla suçlanmakla kalmıyor, aynı zamanda birileri de onları tek tek öldürmeye başlıyor.

derecelendirme: IMDb: 5.7 (56.239)Film araması : 5.64 (21.313)
slogan: Harcamalar geri döndü
Çıkış tarihi: 19 Mart 2014
ülke: Amerika Birleşik Devletleri
yönetmen: David aire
tarz: Aksiyon , Suç , Drama , Gerilim , Yabancı
Olarak: 720p sabotaj full hd 1080 film izle
yaş: Sadece 18+ yetişkin
Dil: Türkçe Dublaj filmi izle
Oyuncular:Arnold Schwarzenegger , Sam Worthington , Olivia Williams , Terrence Howard , Joe Mangagnello , Josh Holloway , Mireille Inos , Martin Donovan , Max Martini , Kevin Vance
  •  Süre: 109dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.186
  • BEĞEN: 4
  • BEĞENME: 2
  • 720P
Yorum Alanı