8.2
Toplamda 7 oy verildi.

Los Angeles’ta Gizli Görev izle (2017)

-

Once Upon a Time in Venice

Los Angeles’ta Gizli Görev izle (2017)
Steve Ford, hayatının çoğunu suçla savaşan eski bir polis. Yıllar ücretini aldı ve hizmetten ayrılmak zorunda kaldı, ancak sevgili işine veda edemedi. Şimdi Steve, çeşitli davaların soruşturmasını üstlenen özel bir dedektif. Suç dünyasının temsilcileri, dedektifin burnunu diğer insanların işlerine sokmasını sevmezler, bu yüzden Ford'a sevgili köpeği Buddy'yi kaçırarak bir ders vermeye karar verirler. Dört ayaklı bir arkadaş uğruna Steve, suçluların herhangi bir gereksinimini karşılamaya hazırdır. Ama yakında bu iş, dedektifin, büyük miktarda borcu olan yerel uyuşturucu satıcısı Spider'ın haydutları tarafından takip edildiğini fark ettiğinde beklenmedik bir dönüş yapıyor. Steve bu zor ve ölümcül tehlikeli durumdan bir çıkış yolu bulabilir mi? ..
Web sitemizde ücretsiz ve kayıt olmadan "Los Angeles'ta Gizli Görev izle" isimli online filmi iyi HD kalitesinde izleyin.
Başlık: Los Angeles'ta Gizli Görev
Orijinal başlık:Once Upon a Time in Venice
yıl: 2017
ülke: ABD
sloganı: "Şey, çok sert fındık"
Yönetmen: Mark Cullen
Tür: Aksiyon , Komedi , Gerilim
süresi: 01:38:19
döngüsü: Acente veya polisle ilgili filmler , Suçlularla ilgili filmler
Ekstralar. ses dili:Türkçe Dublaj
Kalite:1080p HD
Oyuncular: Bruce Willis , Jason Momoa , John Goodman , Thomas Middleditch , Famke Janssen , Adam Goldberg , Elizabeth Rohm , Stephanie
  •  Süre: 94dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.076
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı