7.5
Toplamda 17 oy verildi.

İkiz Ejderler – jackie chan filmi izle

-

Twin Dragons

İkiz Ejderler – jackie chan filmi izle
Başlık: ikiz ejderler filmi full hd türkçe dublaj izle
Yönetmen: Ringo Lam, Tsui Hark
Yapımcı: Ng Yuen
Oyuncular Gör : Jackie Chan, Maggie Cheung, Nina Li Chi, Teddy Robin Kwan, Johnny Wang, Guy Lai Ying Chau, David Chiang, Jamie Luk Kim Ming, Kirk Wong, Philip Chan, Alfred Cheung
Çalışma Süresi: 100 dk.


Numskull Tarafından

Jackie Chan hakkında itiraf etmeniz gereken bir şey, ister beğenseniz de sevmeseniz de, filmlerinden biri hayal kırıklığı olduğunda itiraf etmekten korkmuyor. Lo Wei yıllarının yanı sıra (kendi kişisel karanlık çağları), Thunderbolt ve Rush Hour (“Çok fazla konuşma, yeterli aksiyon değil.” Dahil olmak üzere birçok filmin rekorunu kırdı ve eleştirdi. başka fark !!!). Bazı insanlar onu favori oynamak ve sadece kendisinin ve bazen de Sammo Hung ve Stanley Tong'un yönettiği filmleri “en iyisi” olarak göstermekle suçladılar. Peki, şuna bakın: hangi çifte faturayı izlemelisin, Proje A ve Polis Hikayesi veya Şehir Avcısı ve Büyük Brawl?

Sözümü bitirdim.

İkiz Dragons… Jackie'nin favorilerinden biri değil ve kesinlikle benimkilerden biri değil… standart altı ama yine de orta derecede zevkli Chan yemekleri, hiç durmayan bir tembel yanlış kimliğe sahip mizah anlayışı ve hiç durmayan çok sayıda karakter (çok sayıda HK sineması tarafından oynanan) Belki de, sadece MAYBE olduğunu düşünmek için, dışarıda konuşuyorlar ya da dövüşürken bu adama benzeyen bir yerde birileri var. Bunun yerine, görünüşte bir odanın bir tarafından seyahat etme eğiliminde olduğunu belirttiler. diğeri, kıyafetleri değiştirir, saç stilini değiştirir ve “bulanık” kulağını göz açıp kapayıncaya kadar deldirir.

Jackies'in bayan arkadaşları takas şekli Amerikan Cumartesi sabahı çizgi film şovuna dayanıyor. “Ustalıklı” Jackie'nin Maggie Cheung'i arabasına sokmasına izin veren hiçbir özelliği yok gibi görünüyor ve… peki, tamam, sanırım bu pek iyi bir nokta değil. Hala ... topal.

Eylem burada biraz eksik, ama ne var genellikle oldukça iyidir. Araç test tesisindeki son savaş, Jackie'nin bir filmin sonunda, bir canavar kamyonunda veya hoverkraftta veya başka bir yerde amok koşmak yerine, bir grup insanla dövüştüğü günlerin anılarını geri getiriyor. Ölümcül dövülmüş yanlış kimlik yönü burada da çirkin kafasını çekiyor, ama kıç tekmelemesinden çok ağır bir şekilde uzaklaşmıyor.

Sonuçta, sayın sayın Bay Chan'dan daha az bir sonraki gün Hong Kong'un gayreti, ancak Brett Ratner'ın isminde olan herhangi bir şeyi tercih ediyor. Zorunlu ikiz mizahın ne kadar can sıkıcı olabileceğinin iyi anlaşılması için bu incelemeyi iki kez okuyun.

Numskull's Puanı: 6/10
Ro tarafından

Jackie doğumda ayrılmış ikizleri oynuyor. Biri savaşabilen bir tamirci (Boomer); diğeri ise dünya standartlarında bir şef (John). Bazı çete patronları, Boomer'in bir araba yarışına katılmasını istiyor ve elbette yanlış adamı kaçırmaya çalışıyorlar. İkizler, birbirlerini keşfetmeden önce bir süre Hong Kong'da dolaşıyorlar. Arsa çok saçma ve karışık kimlik olaylarından bazıları çok uzun sürüyor, ama çoğu komik ve bütün olarak, film hala çok eğlenceli.

Araba test tesisinde sonunda sahne harika! Hepimiz Jackie'nin normal bir arabaya asla binemediğini biliyoruz, ama bu sahnede pencereden dışarı fırladı ve birisini havada havaya fırlattı! Vay!! Jackie, düşük sınıf Boomer’i abartıyor, ama oyunculuk kaslarını, sırtını oynatırken, sofistike John’u mükemmel bir şekilde sergiledi! Kim sadece 'kamera için kupalar' diyor? Başka bir artı - bu film bir Jackie Chan filminde (şu ana kadar gördüğüm gibi) en iyi aşk sahnesini içeriyor - John ve Barbara'nın piyanoda paylaştığı inanılmaz tatlı öpücük. Bir olumsuz, Jackie kendi sesini dublajlamıyor ve kullandıkları ses tamamen berbat!

Ro'nun Değerlendirmesi: 6.5 / 10
Stick Master tarafından

Bu film hakkında iyi şeyler duydum, bu yüzden yerel Sınırlar kitabevimdeki pazarlık rafında bulmaktan oldukça heyecanlandım. Ancak, izlemek için eve geldiğimde aldatıldığımı buldum! “Orijinal Altyazılar,” kıçım! Ses de solup çıktı ve ekran beyaz kar çizgileriyle doluydu - izleme hiçbir şey yapmadı. Jackie Chan filmleri satın almak çok yazık Her neyse, Sınırlara geri dönüp katiplere cehennem vermeden önce her şeyi izleyeceğimi düşündüm. (Sonuçta, kötü seslendirilmiş, boğuk bir ses, son derece bulanık Jackie Chan filmi hala bir Jackie Chan filmi.) Pekala, izlemeye değerdi, ama başka bir kopya almaya gitmek istemiyorum.

Dövüş sahneleri serindi, ara sıra çok uzaktı ve bazı iyi aksiyon sahneleri vardı. Ne yazık ki, mizahtaki tuhaf girişimler çok komik değildi ve tüm ikiz şey aptalcaydı. Bu oldukça özgün olmayan bir kavram ve bence çok iyi yapılmadı. Belki de çırptığım gerçeğidir, ama bu filmi pek sevmedim.

Stick'in Notu: 5/10 (İyi bir kopyasınız varsa 7/10)
Marcia tarafından

Tamam, aptalca, ama sadece başlığa ve kapak resmine bakarak bunu bilmek zorundaydın. Ayrıca zorunlu hatalı kimlik tıkaçlarının olacağını da bilmek zorundaydınız. İkiz-A-yapar-ve-İkiz-B-Schtik bile tahmin edilebilir ve genellikle sinir bozucu olsa da, ikisi otel banyosunda ilk karşılaştıklarında iyi bir yorum yapmazlar.

Aslında, Boomer karakterinin, Jackie'nin izleyicisiyle uçup gittiğini görünce şaşırdım (Tamam, onu kurtardı). Belki de sigara içiyor, içiyor, kadınlaştırıyor Jackie, bağlamda kabul edilebilirdi, çünkü karşıt “her kadının hayali adamı” vardı (yapımcılar umut ediyor) Jackie de. Sebep ne olursa olsun, bunun iyi bir değişim olduğunu düşündüm ve Jackie'nin kamuoyunun temyizinin iki farklı tarafını sergilemesine izin verdim (büyük savaşçı, “tatlı” bir adam). Uzaktan bile ciddi bir şey arıyorsanız, bunu izlemeyin; birbiri ardına kötü bir klişe olmasını beklemiyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Aksi takdirde, şaşırtıcı derecede iyi.

Marcia'nın Değerlendirmesi: 7/10
Shazbot tarafından!

Film iyi bir aksiyon ve ciddi bir tonla açılıyor ve neredeyse uzak, tokatla sapıyor. Daha az sinir bozucu altyazılı olabilir. Filmin en iyi unsuru kızlarla, arkadaşlarla ve düşmanlarla hatalı kimliğin (çizim olarak ikiye katlanan) akan şakası. En iyisi apartman banyosunda (Marx kardeşler gurur duyardı). Film, aynı zamanda harika bir komedi biti olan otomobil fabrikasında gösterişsiz savaşla sona eriyor. JC burada en kibirli ve kendine güvenen karakterini oynuyor. Hoşuna gidiyor gibiydi. Etkiler nezih ve JC'nin tavaları kadar kötü değil. Sahte görünmüyor - en azından grenli EP VHS'de değil.

Shazbot! 'Nun Değerlendirmesi: 7/10
James H. tarafından

Geçenlerde Wal-Mart'taydım. Oradayken, 4,88 dolara satılık büyük bir film filminde yer aldım. Öyleyse meraklı arkadaşım, araştırdım. Sürprizime göre “İkiz Dragons” buldum. Lanet olsun, diye düşündüm. Böylece hızlıca satın aldım ve yoldaydım. (Not: Çöp kutusundaki diğer başlıklar “Korkusuz Sırtlan” ve “Fantasy Mission Force” idi.) En azından aklımda bu filme bir tür yutturmaca olduğunu söylemeliyim. Hong Kong film endüstrisindeki en büyük isimlerden ikisinin (Tsui Hark ve Ringo Lam) bu filmi yönetmesi büyüktü. Yarı-dublajlı dublaja rağmen, çok etkilendim. Jackie'nin oyunculuk harikaydı, ikiz olarak çift zaman yapıyordu. Ayrıca, Maggie Cheung'in mükemmel bir performans sergilediğini ve her zamanki gibi seksi göründüğünü de unutmayalım.

It has all the makings of a Hollywood blockbuster: action, comedy and romance. The mix of action and comedy was perfect, almost too perfect. Near the end of the film, it was as if they were laying it on a little too much. Generally, the scenes with two Jackies were hilarious as were the scenes of mistaken identity. The action is top notch: boat chases, car chases, shoot outs, and plenty of fist fights. This one’s got it all. The fight at the Mitsubishi car testing area was flat out amazing. The choreography was very good as well.

Filmde biraz romantizm olduğunu söylemeden önce. Bu genellikle bir Jackie filminde olmayan bir şey ve bu filmde oldukça iyi çalıştı. Jackie (John gibi) ve piyanoda Maggie ile sahne, filmdeki en iyi filmlerden biriydi. “İkiz Dragons”, Jackie'nin herkesin tüm aile için eğlenceli olduğunu görmesi gereken harika bir parça. 4.88 Dolar için bir şey gerçek olamayacak kadar iyi olmalı ve dehşete kapıldım, krediler sırasında hiçbir sonuç yoktu.

Not: Kopyam, Front Row Entertainment tarafından dağıtılan tam 100 dakikalık sürümüdür. Daha fazla Jackie için yerel Wal-Mart'ı kontrol et!

James H'nin Değerlendirmesi: 8/10
Sean Johnson tarafından

Chan, bu tokat komedide doğumda ayrılmış ikiz kardeşler hakkında iki rol oynuyor. Biri Hong Konglu bir tamirci (Boomer), diğeri ise NY'den (John Ma) dünyaca ünlü bir şef. Boomer polislerle sorun yaşarken, ikisi de Hong Kong'da bir araya geldiğinde işler çılgına dönüyor ve John sadece bir konser vermek istiyor. İkisi birbirini bulduktan sonra her şey delirir ve tokatlar hüküm sürer. Komedi bir dereceye kadar komik, sonra yorucu oluyor. Bununla birlikte, Mitsubishi Test Fabrikası'ndaki (çarpışmada Jackie'de yarışan arabalarla) mükemmel sert vuruş sahnesi nedeniyle, video yaklaşık on dolar karşılığında satın almaya değer.

Sean Johnson'ın Değerlendirmesi: 6.5 / 10
Andrew tarafından

Bu film, Jackie'nin Van Damme'nin yaptığı “Double Impact” öncülüğünü üstlendi. Dört kelime: Jackie daha iyisini yaptı. Başlarda birkaç iyi kavga var ve sonunda “Bronx'ta Rumble” çetesi savaşını utandırmaya iten harika bir dizi var. Aksiyon ortada sürükleniyor, ancak iki Jackie Chans ve kız arkadaşları arasındaki karışık ilişkiler hikayeyi devam ettiriyor. Bu filmde yaşadığım tek sorun, tekne kovalamacılığından hemen sonra çılgınca atılan üç depo anıydı. Bu, Rumble veya First Strike'ı sevenler için mutlaka görülmeli.

Andrew's Değerlendirmesi: 7/10
Vic Nguyen tarafından

Twin Dragons, temel olarak 50 kat daha iyi bir Double Impact Hong Kong versiyonudur! Jackie Chan doğumda ayrılmış ikiz kardeşlerin rollerini alır, John Ma ve Boomer. John Ma, New York'tan başarılı bir piyanist ve Boomer Hong Kong'dan araba tamircisi yapmakta zorlanıyor. John Hong Kong'da turneye çıktığında her şey ters gider. Birbirlerine rastlarlar ve kafa karışıklığı yüzünden her biri diğerinin sahip olduğu farklı yaşam tarzlarını yaşar. Dağınıklığa yakalanmış ikisi de kızarkadaşları. Bazı harika aksiyon sahneleri var, ancak geri kalanından öne çıkan, Mitsubishi otomobil test tesisindeki son dövüş sahnesi. Bu film Hong Kong Yöneticileri Loncası için para toplamak amacıyla yapıldı. Önerilen.
 •  Süre: 89dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 1.252
 • BEĞEN: 11
 • BEĞENME: 2
 • 720P
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    seyirci 12 Kasım 2019 01:10:19

  babalari sevindi bu habere ikizler cok bos bulunbu galiba hehe

 2. avatar
    Admin 12 Kasım 2019 03:19:19

  : )) komik bir film

blank
blank