7.8
Toplamda 7 oy verildi.

Guns Akimbo izle (2020)

-

Guns Akimbo

Guns Akimbo izle (2020)
Miles adında genç bir adam hayatının zor zamanlarından geçiyor. “Akimbo Guns” filminin kahramanı hala eski kız arkadaşına duyduğu sevgiyi hissediyor ve bu nedenle bunalımlı. Ve şu anda, gruplarına "Skizm" adını veren bilinmeyen suçlular şehirde ölümcül testler yapmaya başlıyor. Savaşın kurallarına göre, yabancıların en iyi oyuncu unvanı için birbirleriyle savaşmaları için sokaklara çıkmaları gerekiyor. Ve tüm bunlar milyonlarca insan tarafından canlı olarak izleniyor.

Suçlular Miles'ın evine girdiğinde onlara karşı koyamaz. Bilinmeyen saldırganlar iki tabancayı ellerine bağlar ve onu oyuna katılmaya zorlar. Bu girişimin bir parçası olmak istememesine rağmen, itaat etmek zorundadır.

İlk başta, "Akimbo Guns izle" filminin karakteri oyuna karışıyor ve hatta ilk rakibi kaçırıyor. Ancak, bu testten kısa bir süre sonra tamamen farklı bir seviyeye gelir. Miles, eski kız arkadaşının esaret altında olduğu konusunda bilgilendirilir ve bu nedenle tüm oyuncuların en iyi sonucunu göstermesi gerekir. İmkansızı başarmak zorunda.
Yönetmen:Jason Lee Howden
Oyuncular:Daniel Radcliffe , Samara Dokuma, Reese Derby , Mark Rowley, Ned Dennehy , Natasha Liu Bordizzo, Hanako Futman, J. David Hinz, Seth Sjostrand, Colin My
Senarist: Jason Lee HowdenYapımcı: Tom Hearn, Felipe Marino, Joe Nuroter
Sanatçı: Nick Bassett, Nick Connor, Hookey Hornberger
Editör: Luke Haye, Swell Montana
Operatör: Stefan Syupek
Tür: Aksiyon , Komedi
Çıkış: 09 Eylül 2019
Ülke:Almanya , İngiltere , Yeni Zelanda
Yıl:2019
Süre:95 dakika
Yorum Alanı