7.5
Toplamda 3 oy verildi.

Grimsby Kardeşler 2016 (full izle)

-

Grimsby

Grimsby Kardeşler 2016 (full izle)
derecelendirme: IMDb : 6.2 (83 979)Film Arama : 6.39 (52 337)
slogan: "Bir gizli ajan. Bir tam salak »
Çıkış tarihi: 24 Şubat 2016
ülke: Büyük Britanya , Avustralya , ABD
yönetmen:
Louis Leterrier
tarz: Aksiyon , Komedi , Macera , Yabancı
Çeviri: dublaj
yaş: Sadece 18+ yetişkin
zaman: 83 dakika
Seriden: Oh, bu adamlar! (23 Şubat) , 2016 Filmleri , Ajanlar veya polisle ilgili filmler , Psikos veya manyaklarla ilgili filmler , Bir aile hakkında filmler , Casuslar ve izciler hakkında filmler.
Oyuncular:Sasha Baron Cohen , Mark Strong , Asi Wilson , Penelope Cruz , Isla Fisher , Gaburi Sidibé , Annabelle Wallis , Ian McShane , David Herwood , Ricky Tomlinson
"Grimsby'den Kardeşler" filminin ne hakkında:
Uzun yıllar boyunca Şeytani kader, hala çocukken iki kardeş Sebastian ve Norman'ı ayırır. Yıllar geçtikten sonra, çok sayıda yorucu eğitimden geçen Sebastian'ın, MI-6 gizli istihbarat servisinin en iyi gizli ajanı haline gelmesiyle geçti. İnanılmaz derecede tehlikeli ve inanılmaz derecede karmaşık görevleri yerine getirmek, günlük hayatını tehlikeye atmak, geçmiş yaşamını ve bir zamanlar bir kardeşi olduğu gerçeğini neredeyse unutuyordu.
Bir futbol holiganı ve tam bir kaos içinde büyüyen bir ağabeyinin hayatı oldukça farklı oldu. Küçük bir balıkçı köyü olan Grimsby'den bir erkeğin istediği her şeyi olgunlaştırmış ve başarmış olan Norman, bölgedeki en "çekici" kız ve dokuz çekici çocukla birlikte mutlu bir aile hayatı yaşar. Genellikle başka bir maçı izlemek için arkadaşlarla yerel bir barda toplanan Norman, tek bir şeyin hayalini kurar - uzun zamandır kayıp olan küçük kardeşini bulmak için çoktan yirmi sekiz yılını harcadığı arayışı. Ve bir gün, tarif edilemez sevinciyle Norman, Sebastian'ın Londra'da olduğunu keşfeder. Zaman kaybetmeden başkentine gider, yakında onu bulur. Ancak kötü şans, Sebastian gizli bir görevdeydi ve şimdi aniden bildirilen bir akraba sayesinde, tamamen başarısız oldu. Aceleyle bacaklarını, peşinde koşan haydutlardan uzaklaştırarak, böyle bir olayın sarsılmasından sonra, Sebastian, can sıkıcı küçük kardeşinden kurtulamayacağının acı bir şekilde farkına varmaya başlar. Çok yakında tekrar dünyayı kurtarmak zorunda kalacak, ancak bu sefer görev inanılmaz derecede karmaşık, çünkü ortaklarında tam bir moron olacak.
Müzikçalara Android telefon ve tabletlerde (HLS destekli Android) ve iOS çalıştıran iPhone ve iPad'de de erişilebilir.
  •  Süre: 83dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.028
  • BEĞEN: 4
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
blank
blank